webdesign : databáze : reality : zprostředkování : jazyková škola : cestovní agentura

Webdesign

S rozvojem informačních technologií se internetové prezentace stávají nezbytnou součástí firemní image. Vaše stránky by se měly stát obsáhlou a přehlednou databankou informací, které si stále se rozšiřující skupina uživatelů internetu žádá. V současné době chápeme internet jako zdroj detailních informací o firmách, produktech nebo službách. Pokud tedy ještě nemáte internetové stránky je ten nejlepší čas si je pořídit! Abychom Vám dokázali, že naše firma je ta nejlepší volba pro vytvoření Vaší internetové prezentace, chceme Vás oslovit zejména kvalitou služeb, flexibilitou, individuálním přístupem a dokonalým zpracováním www stránek. Základem naší práce je propojení představ klienta s našimi zkušenostmi a tím zaručit kvalitu produktu. V referencích si můžete prohlédnout některé naše realizované projekty. Abychom Vám přiblížili postup naší práce připravili jsme několik základních bodů.

Analýza požadavků klienta

Sdělíte nám svou představu, co a jakým způsobem byste chtěli prezentovat na svých internetových stránkách, v jakém rozsahu a co všechno by stránky měly "umět". Čím konkrétněji popíšete své představy a cíle, tím věrněji je zachytíme do prezentace.

Stanovení ceny projektu

Na základě zpracovaných požadavků klienta vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Pokud klient kalkulaci akceptuje, vybereme zálohu ve výši 25% z ceny projektu a současně začneme pracovat na grafickém návrhu prezentace.

Vytvoření grafického návrhu

Design je podstatnou a nedělitelnou součástí internetové prezentace. Věříme, že dobrý vzhled prezentace je to hlavní co přitáhne návštěvníka stránek, proto tomuto bodu věnujeme nejvíce času, aby stránky byly nejenom hezké, ale i snadno ovladatelné.

Při realizaci grafického návrhu se budeme držet firemního designu. To znamená, že budeme vycházet například z loga firmy nebo z propagačních materiálů, které už firma používá. Pokud se Vám bude návrh první stránky líbit, můžeme se pustit do sestavování stránek. Pokud však budete nespokojeni upravíme návrh podle Vašich připomínek. Samozřejmostí je, že zaplatíte pouze jeden grafický návrh k prezentaci, nezávisle na počtu úprav.

Realizace

Po odsouhlasení finálního grafického návrhu je pak podle něj zhotovena zkušební verze prezentace. Ta je umístěna na internetovou adresu, kde si ji můžete prohlédnout. Jakmile stránky odpovídají Vašim představám jsou zpřístupněny veřejnosti a zaregistrovány do vyhledávačů.

Pokud máte nějaké dotazy, ptejte se zde, nebo nás kontaktujte na email: info@ibsystem.cz

Webhosting, registrace domény

Zaregistrujeme Vám doménu druhého řádu (např: www.vasefirma.cz), kterou si vyberete.

Více o této službě se dozvíte v sekci


Nabízíme vám tyto služby
 • Kompletní zpracování prezentace
 • Vytváření jazykových mutací prezentace
 • Vytvoření redakčního systému k již vytvořené prezentaci
 • Konzultace a poradenství
 • Grafický návrh
 • XHTML, CSS a JavaScript kódovaní podle standardů
 • Zajištění programování dynamických stránek (E-shopy, redakční systémy, objednávkové formuláře, nákupní košíky, ankety, databáze).
 • Návrh navigačních prvků a uživatelského rozhraní
 • Návrh a optimalizace grafiky pro web
 • Redesign - předělání již vytvořené prezentace
 • Údržba a aktualizace internetové prezentace
 • Výhodný hosting na rychlých a spolehlivých serverech
Copyright © IRBESS & BLUE System, s.r.o. 2005 - 2024